OnePlus 8 Pro Promosyon Paketi Sızıntısı

0
56

OnePlus genellikle dünya çapında hayran buluşmaları olarak ikiye katlanan pop-up etkinlikler düzenler. Bu yıl elbette mümkün olmayabilir, ancak pop-up olaylar hala devam ediyor. Şahsen deneyimini kaçırırken neyin önemli olduğunu merak ediyorsanız cevap basittir – freebies. Bir sızıntı sayesinde, hediye çantasında ne olacağına bir göz atalım.

İlk kılıf transparan ve “Never Settle” yazılı olmakla beraber telefonun rengini göstermenizi sağlar. Ayrıca iki bumper kılıf mevcut bunlar karbon ve camgöbeğinde kumtaşı renkleri şeklinde mevcuttur. Bumper kılıflar daha kalındır ve temel kasalardan daha fazla koruma sağlamaktadır. Bunlar OnePlus 8 Pro’nun güzellikleri, hangi aksesuarların OnePlus 8 ile geleceği henüz belli olmasa da büyük ihtimal aynı aksesuarlar mevcut olacaktır.

Genellikle bir OnePlus tshirtü torbalarda mevcut olurken burada resmedilmemiş. Bu hediyeleri alamayacağınız anlamına gelmez fakat yarın kesin bir şekilde öğrenebileceğiz.

Türkiye piyasasına da girmek isteyen OnePlus’ın böyle paketlerine de sahip olma ihtimalimiz olduğunu da belirtmek istiyoruz.