Oppo Find X2 Pro, X2 Neo ve X2 Lite İngiltere de Operatör İle Verilecek

0
51

Oppo, Almanya’dan sonra Oppo Find X2 üçlüsü İngiltere’ye gelmekte. Cihazlar perakende satışı gerçekleştiren Amazon, Currys ve Carphone şirketlerinin yanı sıra EE, O2, Vodafone ve Virgin operatörleri aracılığı ile satışa sunulması beklenmektedir.

Oppo Find X2 Pro cihazı free-sim ile 1100 Sterlin gibi bir fiyata gelmesiyle İngiltere de makul fiyat denilebilmektedir. Örnek verecek olursak 50 Sterlin ile başlayıp 65 Sterlin ile ödemeye devam edebilirsiniz. Bu fiyatın ise sadece 512 GB depolama alanına sahip versiyon için geçerli olduğunu hatırlatalım. Şu an da sadece seramik siyah ve turuncu vegan deri mevcut (Yeşil renk mevcut değil).

Erken satış sözleşmesi ile birlikte Almanya vatandaşlarının yararlandığı gibi İngiltere vatandaşları da Bang & Olufsen Beoplay H8i (normalde 270 Sterlin değerinde) modeline ücretsiz sahip olacaklar.

Oppo Find X2 Neo için ise free-sim olarak 600 Sterlin, kontratlı olarak ise 10 Sterlin ön ödeme ile ayda 41 Sterlin ile alınabilecektir. Almanya da kazanılması mümkün olan Bang & Olufsen Beoplay A1 taşınabilir hoparlör (150 Sterlin değerinde) ücretsiz bir şekilde kazanılıyor.

Oppo Find X2 Lite, üçünden en uygun fiyatlı olanıdır ancak cihaz İngiltere’nin 5G ağlarında test imkanı tanımaktadır. Bu cihaza free-sim ile 400 Sterlin fiyatına ya da ayda 30 Sterlin ile kontratlı bir şekilde sahip olunabilecek. Ayrıca ön satışa özel ücretsiz olarak Oppo Enco Earpods TWS kulaklığa sahip olunabilecek (120 Sterlin piyasa değerinde).

Her üç modelde önceden sipariş verilebilir durumda ve 10 Haziran tarihine kadar teslim edileceği belirtilmektedir.