Realme Narzo 10 Helio G80 İşlemcisiyle Geliyor

0
53

Realme firmasının yeni bir cihaz geleceğini ve bu yeni cihaz Narzo 10 olacağı duyuruldu. Narzo 10 modeli Helio G80 işlemcisi ile gücünü alacağı duyuruldu.

Realme firması Narzo 10 modelinde bulunacak özellikleri henüz doğrulanmasa da şirketin daha önce Narzo 10’un 48 MP dörtlü kamera, 6.5 inç su damlası çentiğe sahip ekran, arkaya yerleştirilmiş parmak izi okuyucu ve 5000 mAh pil ile geleceği doğruladı.

Realme Narzo 10’un uluslararası olarak sunulan Realme 6i yerine geldiği söylenmekte ve bu doğruysa HD+ ekran, 16 MP ön kamera mevcuttur. Arka tarafta ise 48 MP kamera ile birlikte 8 MP ultra geniş kamera, 2 MP makro çekim kamera ve 2 MP derinlik sensörü ile gelmektedir.

Realme Narzo 10 cihazı Android 10 ve Realme UI ile gelmektedir. Aynı zamanda 18W hızlı şarj özelliği bulunmaktadır.

Ayrıca Realme firması arka tarafında 3’lü kamera bulunan Narzo 10A modelini de 11 Mayısta tanıtacak.

Narzo 10A modelinin Realme C3 modelinin yeniden düzenlenmiş versiyonu diyebiliriz. Helio G70 işlemcisi ve 6.5 inç HD+ ekran ile gelecek.

Reame C3’teki kamera kurulumu gibi 12 MP ana kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörüne sahip kamera ile geleceği beklenmektedir. Özçekim ve görüntülü sohbetlerde daha iyi bir görüntü sağlanması için ise 5 MP ön kamera modülü sunulmaktadır.

Realme UI ile gelecek olan cihazın hangi Android sürümü ile geleceği belli olmasa da 5000 mAh batarya ile geleceği belirtiliyor. Şarj etmek için ise microUSB ile 10W adaptör ile şarj edilebilecek.

Her iki cihaza ait teknik özellikler, fiyatlandırma ve kullanılabilirlik hakkında bilgilere ise 11 Mayıs tarihinde detaylı bir şekilde ulaşabileceğiz.