Ulefone Armor X7 Dayanıklılık Testi

0
61

Ulefone Armor X7, sağlam kriterleriyle dünyayı fırtına gibi ele geçirmek için geçen ay çıktı. Telefon çok modern görünmeyebilir (veya hiç), üst düzey özelliklere sahip olmayabilir (aslında tam tersine), ancak bunların hiçbiri önemli değil. Çünkü cihazın ana iddiası ne kadar sağlam olduğudur.

Armor X7, IP68 / IP69K suya ve toza dayanıklı, MIL-STD-810G uyumludur ve 1.2 metreye kadar askeri düzeyde dayanıklılık gösterebilir.

Peki Ekranı Ne Kadar Dayanıklı?

Neyse ki, Ulefone kendisi dünyanın bilmesi gerektiğine karar verdi, bu yüzden bu konuda yeni bir tanıtım videosu yaptı. Ekrana vuruluyor, bıçaklanıyor ve sağlamlık açısından bu cihaza sağlam bir şekilde uyduğunu kanıtlamak için gerçekçi olmayan her şeyden başka kullanım senaryolarından geçiyor.

Bu arada “eski” 16:9 en boy oranına sahip 5 inç 720p LCD panel bulunmaktadır. Ulefone Armor X7, 2GB RAM ve 16 GB genişletilebilir depolama ile eşleştirilen MediaTek Helio A20 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Telefonda Android 10 çalışmaktadır. 4000 mAh pil, 13 MP arka kamera ve 5 MP selfie kamerası bulunmaktadır.